Adana Klima Montajı

Genelde uzun zaman aynı yerde kullanılan klimalar, klima montajını yaptıktan bir müddet sonra klimanız size sorun çıkartır. Bu sorunların başında gürültü ve sıcak yada soğuk hava üfleme sorunudur. Bunun sebebi çok açıktır klima montajı için anlaştığınız servis sadece klima montajını yapıp parası aldıktan sonra gitmesidir. Halbuki klimanın montajını yaparken size klimanız hakkında bilgi vermesi gerekmektedir. Mesela Bakımı yapılması gerekse söylemesi, gazı az ise bunu size bildirmelidir.

Klima Montajı Sadece Klimanın Bir Yerden Bir yere Taşımaktan ibaret Değildir

Klima montajı basit bir olay olarak görülebilir ama klima montaj için söküldükten sonra mutlaka temel kontrolleri yapılıp müşterilere bildirilmelidir. Düşünün sağlam klimanızın taşındıktan sonra montajını yapması için bir klimacı çağırıyorsunuz ama o montajı yaptıktan sonra klima soğuk hava üflemiyor tekrar montajı yapan klima serisini  aradığınızda "abi gazı bitmiştir" cevabını alıyorsunuz ve bunun için sizden ekstrada bir gaz dolum ücreti alıyor.

Adana Klima Montajı

3S Klima'da kesinlikle böyle olaylara yer vermeyiz. Klimanız eski yerinde nasıl vaziyette ise montajı yapıldığında da aynı vaziyette sizlere teslim edilir.

  • Adana Pencere Tipi Klima Montajı
  • Adana Salon Tipi Klima Montajı
  • Adana Duvar Tipi Klima Montajı
  • Adana Split Klima Montajı
  • Adana Merkezi Klima Montajı

Evet markası ve modeli ne olursa olsun pencere tipi, Duvar tipi, Salon tipi, Siplit tipi ve merkezi klimalarınız adana klima montajı 3S Klima firmamız tarafından en hızlı ve sağlam bir şekilde gerçekleştirilir.

2019 Klima Montaj Fiyatlarımız Güncellendi

Ekonomik olarak sıkıntılı günler yaşadığımız şu son zamanlarda 3S Klima olarak bizde üzerimize düşen görevi gerçekleştirdik ve fiyatlarımızı olabildiğince minimize haline getirdik
2019 ÖZEL Tamir - Bakım - Montaj Fiyat Listemiz

Adana sıcağı dayanılmazdır. Size Klimanızın montajını hemen yapacak bir servis arıyorsanız hemen bizi arayın:

Adana Klima Montajı: 0532 505 16 92 - 0322 457 66 57

Klima Montajı ve diğer Servislerimizle alakalı bilgi için sitemizin bölümlerini inceleye bilirsiniz.

Adana Klima Servisi

Adana Klima Bakımı - Klima Tamiri - Klima Gaz Dolumu - Klima Satış - 2.El Klma Satış - Klima Alış - Adana Salon Tipi Klima Servisi - Adana Duvar Tipi Klima Servisi - Adana Split Klima Servisi

 

Sizler ister klima montajı, ister bakım ya da tamir için arayın. Hepsinde güler yüzlü ve güven dolu personellerimiz ile hizmet alacak ve en önemlisi en kısa zaman diliminde istekleriniz sonuçlandırarak boşa beklememiş olacaksınız. Hizmetlerimiz ile sizlere her zaman hizmet vermeyi arzu ederiz.

Adana Klima Montajı

Adana Klima Tamir Merkezi

 

Henüz değerendirilmedi

Lütfen bu yazıyı değerlendirin